Presidenti i Konyaspor-it zbulon pérse nuk bën ofertë për lojtarin grek: Nuk kemi plan të largojmë Cikalleshin

Presidenti i Konyaspor-it zbulon pérse nuk bën ofertë për lojtarin grek: Nuk kemi plan të largojmë Cikalleshin

Presidenti i Konyaspor-it ka konfirmuar të ardhmen e Sokol Cikalleshit në radhët e klubit turk. Omer Korkmazi ka thënë për “Radyospor” se klubi nuk ka në plan të largojë Cikalleshin dhe Bruno Pazin. Kjo është arsyeja përse nuk kanë bërë ofertë për yllin grek të Trabzonsporit, Kourbelis-in.

“Ne nuk i kemi bërë një ofertë Kourbelis. Nuk kemi plan të largojmë Bruno Paz dhe Sokol Cikaleshin. Oferta nuk u ka ardhur”, ka thënë Omer Korkmazi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/