Skandali vjen nga Brazili/ Lionel Mesi është në prag divorci me gruan e tij, e tradhtoi me gazetaren që bën lajmet për…Argjentinën

Skandali vjen nga Brazili/ Lionel Mesi është në prag divorci me gruan e tij, e tradhtoi me gazetaren që bën lajmet për…Argjentinën

Një lajm i bujshëm vjen nga Brazili këtë të shtunë, i cili ka tronditur mbarë botën e futbollit. Një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, Lionel Messi, ishte në qendër të një skandali, pasi mediat braziliane raportojnë se argjentinasi tradhtoi gruan e tij, Antonella.

Të dy janë në prag të divorcit dhe “Directo do Miolo” zbulon se Messi e tradhtoi gjysmën e tij më të mirë me një gazetare që ndjek ekipin argjentinas të futbollit. Bëhet fjalë për gazetaren Sofia Martinez, por sipas mediave braziliane marrëdhënia e tyre ka shkuar deri në intimitet. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/