Sqarohet situata e sulmuesve te Chelsea, Pochetino fut në testim Brojën dhe Nkuku për janarin

Sqarohet situata e sulmuesve te Chelsea, Pochetino fut në testim Brojën dhe Nkuku për janarin

Chelsea është në kërkim të një sulmuesi të ri në merkaton e janarit. Detaje të reja po dalin nga mënyra sesi Pochetino e mendon vazhdimin te londinezët.

Sipas raportimeve të mediave britanike, Pochetino e pëlqen performancën e ofruar nga Jackson. Por Broja dhe Nkuku do të jenë në test në janar, para transferimit të sulmuesit të ri. /Sport Ekspres/