“Studenti dhe profesori”! Tha se ishte mesfushori më i mirë në botë, Interi e përcakton kështu Kristjan Asllanin dhe Calhanoglu

Në një intervistë për Dazn, Calhanoglu shkaktoi shumë komente me deklaratën e bërë. Sipas tij, po flitej për mesfushorin më të mirë në botë aktualisht, ndërsa në vendin e dytë vjen Rodri dhe më pas Kros.

Të paktën kjo ishte teoria e thënë nga Calhanoglu. Nga ana tjetër, Interi ka shpërndarë një foto gjatë stërvitjes mes Asllanit dhe Calhanoglu, duke shkruar: “Studenti dhe profesori”. Pra studenti Asllani po mëson nga profesori më i mirë në botë. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inter (@inter)