Tronditje në familje! Ka luajtur me PSG dhe Napolin, Lavezzi goditet me thi.kë pas zënkës me familjarët për…para!

Tronditje në familje! Ka luajtur me PSG dhe Napolin, Lavezzi goditet me thi.kë pas zënkës me familjarët për…para!

Futbollisti i njohur Ezekiel Lavezzi përfundoi në spital pasi u godit me thi.kë në Uruguaj. Mediat argjentinase pretendojnë se Lavezzi është goditur me një objekt të mprehtë pas një mosmarrëveshjeje familjare dhe ka pësuar lëndime në bark.

Ai dyshohet se ka pasur një debat me familjarët për para dhe më pas është goditur rëndë me thikë, teksa e dashura e dërgoi drejt spitalit. Lavezzi e ka mbyllur futbollin në vitin 2019, ndërsa la gjurmë me fanellën e Napolit dhe PSG. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/