VIDEO/ Asllani humb topin në zonë të rrezikshme, Benfika i shënon golin e dytë Interit

VIDEO/ Asllani humb topin në zonë të rrezikshme, Benfika i shënon golin e dytë Interit

Benfika ka shënuar golin e dytë në përballjen kundër Interit. Skaudra portugeze ka gjetur dy herë rrugën e rrjetës me anë të Zhoao Marios. Ky i fundit realizoi fillimisht në minutën e 5 dhe më pas në të 13-n. Goli i dytë erdhi si pasojë e një gabimi të Kristjan Asllanit. Mesfushori shqiptar humbi topin në një zonë të rrezikshme, duke i dhënë mundësinë Benfikës të ndërtonte aksionin e golit./Sport Eskpres/