VIDEO/ E frikshme! Ka pasur probleme me zemrën më parë, Dwamena bie pa ndjenja në fushë gjatë Egnatia-Partizani

VIDEO/ E frikshme! Ka pasur probleme me zemrën më parë, Dwamena bie pa ndjenja në fushë gjatë Egnatia-Partizani

Egnatia është duke luajtur kundër Partizanit në Superiore. Por në minutën e 24 kishte vend për një situtatë të frikshme.

Dwamena ka mbetur pa ndjenja dhe është shtrirë në tokë duke shkaktuar panik të madh. Lojtarët kërkuan menjëherë ndihmën e stafeve mjekësore dhe lojtari është transportuar në spital.

Më herët Dwamena ka pasur probleme me zemrën dhe për këtë arsye nuk mbajti nivelet e larta në futbollin europian. Ajo që urojmë është padyshim që lojtari të jetë në gjendje të mirë shëndetsore. /Sport Ekspres/