VIDEO/ “GAME OVER” ! 2 gola në 5 minutat e shtesës, Rei Manaj shpërthen prapë në Turqi

VIDEO/ “GAME OVER” ! 2 gola në 5 minutat e shtesës, Rei Manaj shpërthen prapë në Turqi

Rei Manaj shpërthen sërish në Turqi me golat e shënuara. Sulmuesi shqiptar ka shënuar dy gola në pesë minutat e shtesës, në fitoren 1-3 të ekipit të tij.

Kaisespori dhe Sivaspori po ndanin pikët në barazimin 1-1 dhe në minutën e 3 të shtesës, Manaj shënoi nga penalltia. Vetëm pesë minuta më vonë, sulmuesi shqiptar tundi sërish rrjetën dhe arriti në kuotën e totalit të 8 golave, po aq sa edhe Cikalleshi. /Sport Ekspres/