VIDEO/ Ka marrë hijen e Lorik Canës, Atalanta tregon tjetër sparkatë të murit të Shqipërisë

Jo vetëm në ndërhyrje, sparkat dhe grintë, Berat Gjimshiti ka marrë hijen e Lorik Canës edhe në aspektin fizik. Mjafton të shohësh fytyrën e Gjimshitit dhe menjëherë të vjen në mendje kapiteni legjendar, Cana.

Berati po vazhdon në nivelet më të larta në Serinë A. Atalanta ka shpërndarë një tjetër video nga një sparkat e Berat Gjimshitit, duke vlerësuar murin e Shqipërisë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/