VIDEO/ Një gol i minutës së fundit vendos ndeshjen në Premier League, Bruno Fernandes kthehet në heroin e Manchester United

VIDEO/ Një gol i minutës së fundit vendos ndeshjen në Premier League, Bruno Fernandes kthehet në heroin e Manchester United

Manchester United ka arritur që të fitojë në ndeshjen e sotme të Premier League kundër Fulham. Rezultati ishte 0-0 për 90 minuta dhe në kohën shtesë, ishte pikërisht Bruno Fernandes që vendosi fatin e takimit.

Një gol i shënuar i hoqi shpresën Fulham për të dalë me pikë nga kjo përballje. Kjo fitore i shërben së tepërmi “djajëve të kuq” që tani e shohin veten në vendin e 6 dhe shumë afër zonës së Europës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/