Video që po bën xhiron e botës! Arnautovic shënoi golin, tifozi i Interit shfaqet me sytë e skuqur dhe lotët që i rridhnin si…fëmijë

Një fitore e madhe vjen për Interin në Champions League. Pavarësisht rezultatit të ngushtë, zikaltërit tregojnë se ky është sezoni i tyre dhe kanë pretendime edhe për kompeticionin më të rëndësishëm në Europë.

Në mbrëmjen e sotme, Interi arriti që të fitonte me shifrat 1-0 kundër Atletico Madrid. Goli i vetëm i takimit është realizuar nga Arnautovic në minutën e 79. Pasi Martinez gaboi para portierit, Arnautovic nuk do të sillej në të njëjtën mënyrë, duke dërguar topin në rrjetë. Ajo që ka bërë xhiron e rrjeteve sociale ishte momenti kur Arnautovic shënoi gol dhe kamera fokusoi një prej tifozëve të Interit, që shfaqej në lot. /Sport Ekspres/

Cry of Inter fans
byu/Albaniafootball insoccer