VIDEO/ Skandal i madh! U zgjodh gogla e Serbisë për grupet e Europianit, dëgjohen zërat e veprave…+18 në sallën e Hamburgut

VIDEO/ Skandal i madh! U zgjodh gogla e Serbisë për grupet e Europianit, dëgjohen zërat e veprave…+18 në sallën e Hamburgut

Shorti i grupeve për Kampionatin Evropian në Gjermani përfundoi në mbrëmjen e djeshme. Shqipëra përfundoi në grupin e ferrit me Kroacinë, Spanjën dhe Italinë. Gjatë shortit, nga salla e Hamburgut dëgjoheshin tingujt e veprave pornografike, e veçanërisht i pabesueshëm ishte reagimi i ish-lojtarit të Manchester Cityt, David Silva, i cili ishte dukshëm në siklet në ato momente. Pikërisht në atë moment sikleti u hodh në short edhe kombëtarja e Serbisë, e cila u vendos në grup me Slloveninë, Danimarkën dhe Anglinë. /Sport Ekspres/