VIDEO/ Sokol Cikalleshi nuk përmbahet në Turqi, shënon 2 gola dhe i jep fitoren Konyaspor

VIDEO/ Sokol Cikalleshi nuk përmbahet në Turqi, shënon 2 gola dhe i jep fitoren Konyaspor

Sokol Cikalleshi nuk përmbahet me golat e shënuara në Turqi. Sulnuesi shqiptar ka realizuar dy gola në fitoren e Konyaspor në shifrat 2-0 kundër Kaysespor.

Të dy golat e Cikalleshit kanë ardhur nga penalltia dhe në pjesën e dytë të takimit, me sulmuesin tonë që rrit numrin e realizimeve në elitën e Turqisë. /Sport Ekspres/