VIDEO/ Spanja po gumëzhin për takimin mes Lewandowskit dhe Xavi-t pas ndeshjes, vrazhdësia e polakut i tronditi të gjithë

VIDEO/ Spanja po gumëzhin për takimin mes Lewandowskit dhe Xavi-t pas ndeshjes, vrazhdësia e polakut i tronditi të gjithë

Barcelona mbrëmë ka arritur të fitojë ndaj Real Sociedad pas shumë telashesh dhe hero ishte Ronald Araujo, i cili shënoi golin e fitores në kohën e fundit. Megjithatë, Robert Lewandowski dhe Xavi Hernandez ishin në qendër të vëmendjes për shkak të takimit interesant që patën pas ndeshjes.

Lewa ishte dukshëm i pakënaqur që ai duhej të largohej në minutën e 56-të dhe inatin e shfryu me vrazhdësinë e treguar në takimin me trajnerin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/