VIDEO/ Taulant Seferi është në super formë, shënon një tjetër gol të bukur në Emiratet e Bashkuara Arabe

VIDEO/ Taulant Seferi është në super formë, shënon një tjetër gol të bukur në Emiratet e Bashkuara Arabe

Taulant Seferi është në një formë fantastike. Sulmuesi i Shqipërisë po vazhdon së shënuari te Bani Yas, në Arabinë Saudite. Në ditën e sotme, kjo skuadër ka humbur kundër Shabb Al Ahli në shifrat 1-2.

Në minutën e 58 të takimit, ishte Seferi që ngushtoi shifrat. Pas një topi të marrë në zonë, sulmuesi shqiptar arriti që të shmang bukur kundërshtarin e tij dhe e dërgoi topin me këmbën e majtë, në cepin e rrjetës. /Sport Ekspres/