Alfred Deliallisi kalon në rolin e drejtori sportiv, Erzeni prezanton trajnerin e ri që do ta nis kundër Tiranës

Erzeni ka vendosur që të ndryshojë disi ujërat pas rezultateve jo të mira të kohëve të fundit. Alfred Deliallisi do të kalojë në rolin e drejtorit sportiv te kjo skuadër. Ndërkohë sa i përket trajnerit është vendosur për Skerdi Bejzaden.

Së fundmi, Bejzade ishte në drejtimin e Laçit dhe tani ka marrë përsipër një tjetër mision të vështirë. Prova e parë te Erzeni do të jetë me malore pasi do të fillojë kundër Tiranës në Air Albania. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/