Broja ka shansin e artë për të bindur Chelsea-n, Pochettino i jep fanellën e titullarit

Broja ka shansin e artë për të bindur Chelsea-n, Pochettino i jep fanellën e titullarit

Armando Broja ka shansin e artë që të bindë ambientim te Chelsea. Sulmuesi shqiptar do të jetë titullar mbrëmjen e sotme në FA Cup. Chelsea do të përballet me Prestonin dhe Pochettino ka zgjedhur Armando Brojën nga minuta e parë. Sulmuesi shqiptar ende nuk ka mbërritur në formën e tij më të mirë dhe tani ka mundësinë për të treguar se sa vlen./Sport Ekspres/