Deklarata e ish-lojtarit të Shqipërisë që bëri jehonë në rrjetet sociale, Klodian Duro eliminohet menjëherë nga shtëpia e Big Brother Albania VIP

Klodian Duro ishte personazhi i sportit që konkurroi në këtë sezon të Big Bother Albania VIP. Megjithatë aventura për ish-mesfushorin e Shqipërisë nuk zgjati shumë në shtëpinë më të vëzhguar nga shqiptarët.

Në darkën e mbrëmshme, ishte një deklaratë e Duros që u shpërnda gjerësisht në rrjetet sociale. “Ruhuni nga mua se kur kam rrahur gruan time, e di si më dukeni ju apo jo? Ruhuni”.  Kjo mjaftoi dhe një zarf i zi hyri në shtëpinë e Big Brother, ku komunikohej skualifikimi i menjëhershëm për Klodian Duron, pasi nuk u tolerua gjuha e dhunës. /Sport Ekspres/