E FUNDIT/ Hidhet shorti i Champions! Inter gjen Atletico Madrid, befasia e këtij sezoni kundër… Manchester City

E FUNDIT/ Hidhet shorti i Champions! Inter gjen Atletico Madrid, befasia e këtij sezoni kundër… Manchester City

Pak minuta më parë është hedhur shorti i Champions League për fazën e 1/16. Ndeshja më e fortë do të jetë ajo mes Napolit dhe Barcelonës.

Ndërkohë befasia e këtij sezoni, Copenhagen, do të luajë kundër Manchester City. Gjithashtu me interes pritet edhe ndeshja mes Inter dhe Atletico Madrid.

Porto vs. Arsenal
?? Napoli vs. Barcelona
?? PSG vs. Real Sociedad
?? Inter vs. Atlético
?? PSV vs. Dortmund
?? Lazio vs. Bayern
?? Copenhagen vs. Man City
?? RB Leipzig vs. Real Madrid