Oh zot qetsoma shpirtin tim e burrin tem udhezoje se ton naten po rrin neper masazha, Mka maltretu ne prani te fmive e mka qit prej shtratit …!

Oh zot qetsoma shpirtin tim e burrin tem udhezoje se ton naten po rrin neper masazha, Mka maltretu ne prani te fmive e mka qit prej shtratit …!

Oh zot qetsoma shpirtin tim e burrin tem udhezoje se ton naten po rrin neper masazha, Mka maltretu ne prani te fmive e mka qit prej shtratit …! – Ju lutem anonim kam nje hall se burri mdel vikendev me shok pom thot ama un spo muj mi besu. Mduket pom tradhton para ni viti i kom zan mesazhe ne tel qe ka shku te ni ku**. Ama e mohon. Smuj me rrejt mdon mrespekton asgja spom mungon edhe fmin i don ja plotson qdo deshir qka ka munsi ama un sdi e kam ni dyshim qe pom tradhton prap. Po un spi tham kurgja po tham vjen ni dit e nalet nuk del ma edhe po duhet me menu per fmi qe i kam si drita e pom dhimen me ba problem kshtu pe maj nveti. Ju kisha lut kshilla mem dhan se qka me ba. Mfalni nashta e teprova ama sdi shum po dyshoj po prap e du …(vazhdon historia me poshte…)

Jam nan e 3 fmive jam e lumtur qe i kam jan si tre ylla si tmir mi pa si te edukun se un ju rri gati fmive skam qef mi pas te pa edukat. Ama brenga ime per burrin spom len rahat mu knaq as me fmi. Burri gjeth ka dal ama ma rrall un folsha u perlajsha me ta pse po del ama nganiher nderhyke dhe vjerra net del net knaqet se boll po punon tan javen net del qetsohet. Un boll nervoz u bajsha sdi as gjum ne sy nuk baj kur del. Ama qe 1 vit del qdo fundjav. Para 1 viti i kom pa mesazha ne tel qe ka shku te ni ku** ka shku edhe neper masazha kret i di ka pas raste qe edhe mka rre ne prani te fmive e mka nda pi shtratit. Po apet kom duru sdi sha as qka me ba qa kujt mi tregu per hallet qe i kam veq zotit tmadh ju kom drejtu tuju lut oh zot qetsoma shpirtin tim e burrin tem udhezoje ne rrug te hajrit. Tash del prap ama smuj me hy ne gjyna se as nuk perdor maltretim duket i qet qdo gja mundohet me ma plotsu nuk ma prish per asgje ama un sjam e qet se brenga ime nuk me hiqet se prap dyshoj qe pom tradhton se shkon ne kafiteri aty ska njerz te hajrit veq qesi njerz palidhje. Mfalni ndoshta pe ofendoj dikan ama sdi shum pom dhem shpirti se qka kom perjetu e sjam e qet aspak …(vazhdon historia me poshte…)

Shqetsona per fatin tim e te femive se qka do te ndodh ne te ardhmen edhe pse jem ne mosh spo kam besim. Kam frik se nje dit do te na braktis mu dhe femijet. Ju kisha lut mem kshillu se qka me ba a me fol a prap me duru qeshtu ndoshta ni dit vjen qe ngihet me qdo sen e nuk del ma. Ndoshta ni dit ka mshir per fmi e per mu se sa kom ba un per ta u kan i smut para 3 vite te kryt i kom nejt te kqyr si me pun se per bàŕna qka u duhke mi ble ne spital i kom lan fmin ne shpi e ti nejt kti te kryt. Ama sdi pse munet me ma ba mu qeshtu kur se kisha pranu mem pas than dikush. Po skish njeri qka me ba se po duhet pak me rujt ftyren e nderin e familjes e nga ana tjeter fmia pom dhimen se mka ardh puna qe mka than edhe shko leji fmin shko ku don as ne shtrat ska fjet me mu. Un sisha ne gjendje as mi tregu familjes as mi lan fmin se nga ana tjeter mu dhimshin familja ime hajt mos ti idhnoj mos tkan dert per mu se baba plak edhe nana qashtu me smuja te vetat edhe un mi tregu mem bas gajle. Edhe fmin jam betu qe nuk i la edhe 10 ne shpi me mi pru un si la fmin bile qaty netem ka edhe mu barr e mos ta la rahat. Po tregova edhe ma heret qe tash syt mi kqyr ama mu brenga e dyshimi spo muj me hek sa ta kam frymen e fundit sdi ishalla zoti ma hek ket breng qe poma kall shpirtin tem. Mfalni se ndoshta e teprova ama ju kisha lut mem kshillu se qka me ba nket rast timin.

Content retrieved from: https://historitejetes.com/oh-zot-qetsoma-shpirtin-tim-e-burrin-tem-udhezoje-se-ton-naten-po-rrin-neper-masazha-mka-rreh-ne-prani-te-fmive-e-mka-qit-prej-shtratit/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *