Qe 8 vjet un s’kom pas me asnjo tjeter lidhje perveq se me
to, Kur dikur e zbuloj qe osht me nje femer qe banon afer tij, Ajo
me e vjeter se ky kurse un kom qen fmi per to …!

Qe 8 vjet un s’kom pas me asnjo tjeter lidhje perveq se me to, Kur dikur e zbuloj qe osht me nje femer qe banon afer tij, Ajo me e vjeter se ky kurse un kom qen fmi per to …!

Qe 8 vjet un s’kom pas me asnjo tjeter lidhje perveq se me to, Kur dikur e zbuloj qe osht me nje femer qe banon afer tij, Ajo me e vjeter se ky kurse un kom qen fmi per to …! – Ne moshen 18 vjeqare jom njoftu me nje mashkell ai ka qen 20 kemi fol 2 vjet bashk skem pas kurrfar mardhenje edhe pse ai gjith me ka lut me qen un e ati .. po un gjdo her jom tut se fejen e kem pas te ndryshem , deri ne moshen 20 ai gjdo dit me esht lut qe me kon e ati une. Edhe nje dit dalim bisedojm gjat po prap se lejoj mem prek perveq se me mputh.. takim pas takimi derisa me bind qe me do met vertet dhe nuk i intereson feja edhe un jom dashuru ne te nuk kam mujt as nje minut pa fol me te se shum e doja , nje nat vendosem me dal po un qellimin prap se kam pas me fjet …(vazhdon historia me poshte…)

Me to nuk dojsha me bo para marteses, kurse ai me shoqroi nje got me vodka dhe shfeps dhe nuk e di kom qen shumm e gzushme po sdisha qka jam tu bo ka fillu ai tum desh tu mprek un skom reagu kurgjo deri sa edhe kem ber edhe punen e virgjinitetit kom qajt aq shumm edhe ju kom lut qe mos me le mo mbasi e bone kte me premtoj ne familje te vet qe kurr skom met lon edhe kur shkova ne shpi gjdo her me thirrke a je mir gruja jeme edhe ka qen shumm i afert me mu deri mas nje kohe filloi tu mbo xheloze me femna tjera .. Po prap jem dal bashk edhe ne thojke se si un as nje femen se ka pas dhe as qe ka ne pas dmth kem qen ne kontakt 8 vjet un skom pas me asnjo tjeter lidhje perveq se me ato kur dikur e zbuloj qe osht me nje femer qe banon afer ti ajo me e vjeter se ky kurse un kom qen fmi per to. I shkruaj me thot nuk te dua mo veq kom lujt me ty stkom dasht asniher.. met vertet jom merzit shum se nuk e prisja kte prej ti, ti ke fen e poshter jeni te paftyr gjdo fjal te keqe ma ka thon. Edhe qka i ka thon femnes se vet se ne foto esht e bukur kurse live nuk osht e mir hiq. Met vertet jom e bukur ai ka xhelozu gjdo her te shokt e vet se si me kan shiku ata tash esht me at femnen shum e keqe si me qen nena e ti kurse mua me shan veq qe mos me xhelozu ajo femna tash un jom feju per kunatin e halles me msit si esht edhe zakon po ati skom guxu mi tregu per tkalumen tem se e di qe nuk me pranon kshtu qysh jom e babi mami kan pas shum deshir un ne qen gruja e ti. Tash po tutem se ket ver e kam martesen e spo di qka me bo mi tregu nuk muj se ai i trego halles tem kurse halla babit edhe 100% babin infrakt e kap se edhe esht smut prej zemre. Ju kisha lut qika kurr mos i jepni shanc djemve kurr hiq se gaboni. Ai ish i dashuri nuk me ka lon qe e din ai edhe vet se e para kom qen per to si nga puthja ashtu edhe nga gjerat tjera intime dhe e dashuron nje femer qka ka qen be lidhje shum her dhe qe ska virgjinitet qka te boj me ndihmoni ju lutem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *