Silvinjo do të flas për ndeshjet finale që na dërgojnë në Europian dhe Armando Brojën, zbulohet dita dhe ora

Silvinjo do të flas për ndeshjet finale që na dërgojnë në Europian dhe Armando Brojën, zbulohet dita dhe ora

Silvinjo ka bërë të ditur listën e lojtarëve që do të grumbullojë për dy ndeshjet e fundit, ku Shqipëria pritet që të shkojë zyrtarisht në Europianin e Gjermanisë. Kuqezinjtë do të përballen në transfertën e Moldavisë dhe në shtëpi me Ishujt Faroe.

Një emër i ri si Arbnor Mucolli është grumbulluar, ndërsa nga ana tjetër vihet re mungesa e Armando Brojës. Silvinjo do të dalë në konferencën për shtyp nesër në orën 11, ku në praninë e gazetarëve do të diskutohet shumëçka rreth Kombëtares. /Sport Ekspres/