“Tirana OnlyFans”! Banderola e tifozëve të Partizanit, i drejtohen kundërshtarëve me… +18

“Tirana OnlyFans”! Banderola e tifozëve të Partizanit, i drejtohen kundërshtarëve me… +18

Derbi i kryeqytetit u zhvillua dje mes Tiranës dhe Partizanit. Kjo ndeshje u mbyll në paqe, në barazim 1-1. Megjithatë nuk mund të mbyllej në paqe dhe në tribuna.

Si gjithmonë, tifozët hapën banderola fyese karshi rivalit të tyre. Në një prej banderolave ishin tifozët e Partizanit që shkruanin: “Partizani, Only Ultras, Tirana, OnlyFans”. OnlyFans është një faqe e cila ka përmbajtje +18. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/