VIDEO/ Armando Broja humb mundësinë e artë te Wolves-Chelsea, nuk po shërbehet nga shokët e ekipit

VIDEO/ Armando Broja humb mundësinë e artë te Wolves-Chelsea, nuk po shërbehet nga shokët e ekipit

Armando Broja e nisi nga minuta e parë ndeshjen mes Wolves dhe Chelsea, teksa pjesa e parë u mbyll në shifrat 0-0.

Ndikimi i sulmuesit shqiptar ishte fare i paktë në fushë, teksa në disa raste nuk u shërbye as nga shokët e ekipit. Broja kishte vetëm një mundësi të shpërdoruar në minutën e 5, atje ku u ndal nga kundërshtarët. /Sport Ekspres/