VIDEO/ Skena më e rrallë që keni parë në La Liga, tifozi i Vallecano-s i futi gishtin në prapanicë lojtarit të Sevilla

Një skenë e çuditshme vjen nga një ndeshje e nivelit elitar të futbollit në Spanjë.

Në ndeshjen ndërmjet Rayo Vallecano-s dhe Sevillas të luajtur të hënën, një tifoz i ri i vendasve ka bërë një gjë gjest të pakuptueshëm.

Ndërsa Lucas Ocampos, futbollisti i ekipit mik, ishte në vijat anësore, një djalë nga tribuna i futi gishtin në prapanicë, duke lënë të shtangur edhe vetë lojtarin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Teen spectator stucks his finger up Ocampo’s ass
byu/er_primo_der_rafa insoccer