Kam pas femra e femra te huaja por asnje s’kam ndi ashtu, Do
kujdesem per ata 3 femij sepse e dua nene e tyre aq shum …!

Kam pas femra e femra te huaja por asnje s’kam ndi ashtu, Do kujdesem per ata 3 femij sepse e dua nene e tyre aq shum …!

Kam pas femra e femra te huaja por asnje s’kam ndi ashtu, Do kujdesem per ata 3 femij sepse e dua nene e tyre aq shum …! – Përshendetje histori jete, ndoshta ju komentus e lexus edini historin time para ca mujave, une jam ai mergimtari që sakrifikova gjithka per familje e lash veten pas. Jam i pa martuar edhe ose kam bo moshe po kshtu me iku duke punu e ndihum famijes ,jam mbi 40 dhe gjithmon familja me ofronet vajza, po nuk munda me vendos, se di sme pushonte zemra tek asnje ,tashe jam kthy ne ks dhe zhvilloj ktu biznesin ,kam gjithqka pos dashuris ,bleva nje banes te vogl sa per vete sepse kisha nevoj per pushim nga puna ,dhe nese ju kujtohet se aty takova femren qe ma dridhi zemren ,ajo femer me terheqi me ata sy ,me ato flok at trup ,dhe gjjthqka …(vazhdon historia me poshte…)

Ta them se ndjeva dashuri qe kurr se kisha ndje at dridhje trupi at epsh vetem me shikim, kam pas femra e femra te huaja e gjitha por asnje skam ndi ashtu, asnje sme zgjoj kurr ato ndjena, banonim ni ndertes e kuptova, ajo nat kaloj pa gjum ,por te nesermen nese ju kutohet e pash me tre femij ,o zot humba ,por dashurin se ndala sepse skisha ma mundsi ti kontrolloja ndjenajt ,e ruaja kur vite e kur shkonte leja gjith punen dhe bizneset tash kisha nje deshir vetem ta shikoja, e mesova at orar kur ajo vinte ja njoha edhe zhurmen e vetures ,e pash edhe me bashkshortin por ju thash se sdukeshin te lumtur ,i doja ata fmi tek o shikoja o zot sikur tē isha ne ven ati zotrsi qe nuk i ofronte aspak mu duke dashuri. Tash ju them se me kohen mesova se ata ishin te divorcuar dhe ende kishin pun ne gjygje e vinte ai shpesh merrte fmin e kshtu. Tash jam ne biseda me at grua ju afrova e ndala duke bo biseda dhe ende nuk jam ne lidhje por flasin e flasin per nje te ardhme te perbashket ,ajo esht aq e but e dashur e ëmbl gjith te mirat bre i posedon ,ata sy kur me shikojn un shkrihem i teri, kam vendos me u martu me te jemi te pajtimit ,do kujdesme per ata femij sepse e dua nene e tyre aq shum, edhe babai i mer i mban me dit, famija ime e kundershtojn por kam vendos mos ti pyes, sepse kjo esht dashurija e jets sme intereson asgjo dhe askush, as sme pengon qe i ka femije asgjo me rendsi e dua dhe nihem i lumtur afer asaj femre qe me ofron dashuri me qdo aspekt, mos gjykoni sepse ndoshta secili te ishte vendin ti do bente ket gjest, dashurija esht diqka e shejt ne ket jet ,e dua pa mas ata sy jan gjithmon ne mendje ne krah dhe me dburojn dashuri pa kufi. Ju prshendes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *