Te dua shume por lidhja jone eshte e pamundur, Familja ime
nuk do te pranonte kurr kete lidhje me nje katolik …!

Te dua shume por lidhja jone eshte e pamundur, Familja ime nuk do te pranonte kurr kete lidhje me nje katolik …!

Te dua shume por lidhja jone eshte e pamundur, Familja ime nuk do te pranonte kurr kete lidhje me nje katolik …! – Anonim ju lutem – Pershendetje te gjithve , ju lutem te gjithe ata qe komentojn ne kete faqe mos ofendoni askend sepse ata qe shkruajne ketu ndoshta nuk kane me kend te Shprehen , Historia ime eshte kjo ; – Jom nje vajjze 20 vjeqare , para 1 viti vajza halles me njoftoi me 1 djale ajo kishte shoqeri me te mirpo ai djale ishte i Fese tjetter ishte katolik , nejse , u njoftuam dhe filluam qe te flisnim invite n’fb qe te 3 bashke , u shoqeruam bashke flisnim ne Fb u beme shoke te miire ai me tregoj per 1 histori te tij per nje vajze qe kishte qene me tee kishin filluar problemett me tee me familjes tee sajj , pastajj masi kalun 2 muaj ai u nda nga ajoo ,me pas ne filluam …(vazhdon historia me poshte…)

Te flasin edhe me shume me tee , masi disa mmuajj aii ma shprehi dashurin po ashtu edhe mua me pelqejke Shum , por kishte disa gjera qe nuk me pelqenin tek aj qe ishte katolik dhe qe kalonte shume net ne disko deri ne mengjes flisnin Shum pastaj dhe ne telefon , xhelozojjke shume per gjithqka por ne pergjhthesii kalonin shume mire , kalun ditet aj me tha qe donte te ishte me mu te flisste me babin tim por un nuk doja , sepse ne familjen tone nuk ka ndodhur rast i tille e familja ime nuk do te pranonte kurr kete lidhje me nje katolik ,e keshtu filluan problemet , grindje gjdo dite por prap ne mbremje gjithqka rregullohej keshty vazhduam disa muj , kur ajj prap filloj me ate qe donte qe te martohesha me te kishte menduar se do te ndryshoja mendimin , por un prap i thoja gjerat e njejta derisa u ndame tasht folmi prap por ajj vazhdo me gjonat e njejta n’disko probleme si me pare , por un ende kam ndjenjatt e njejta per te e dua shume por lidhja jone eshte e pamundur sepse nuk mund qe te ja bej familjes kete gjo , pavarerisht sa e dua , Famiilja eshte gjithqkaa per muua , kur kam familjen Zotin , besoj qe gjithqka do te rregullohett Ju faleminnderit .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *