VIDEO/ Chelsea mahnitet nga realizimi i Armando Brojës, sulmuesi tregon gjithë klasin dhe nuhatjen

VIDEO/ Chelsea mahnitet nga realizimi i Armando Brojës, sulmuesi tregon gjithë klasin dhe nuhatjen

Armando Broja është ende duke punuar për t’u kthyer në formën më të mirë te Chelsea. Sulmuesi nuk u ftua as te Shqipëria, në mënyrë që një tjetër dëmtim të mos i prish planet e karrierës.

Së fundmi, Chelsea tregon se Broja ndodhet në formën optimale. Madje goli i sulmuesit shqiptar ku shpaloset gjithë klasi dhe nuhatje, i ka mahnitur të gjithë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/